Tehnika müük

Allar

Allar Tiigi

Müügispetsialist
e-post: allar@rgb.ee

gsm:  56 479 099

Johto

Tauno A

Tauno Antsmäe

Osakas/projektipäällikkö

Marko

Marko Erlach

Osakas/projektipäällikkö

Peeter

Peeter Randväli

Osakas/projektipäällikkö

Toimisto

Marloone

Marlone Saluneem

Personalispetsialist – büroojuht
e-post: marlone@rgb.ee

tel: 6 391 481

Merle

Merle Kannelmäe

Kirjanpitäjä

Meelika

Meelika Tammeveski

Toimistopäällikkö

Dry rent

Andres

Andres Olev

Väikerendi ja partnerite klienditeenindaja

e-post: rent@rgb.ee
tel 6391480

Equipment sales

Erik

Erik Lääne

Sales manager

Ääni

Andrus

Andrus Tsemin

Äänentoistotyöryhmän päällikkö

Kalle

Kalle Nettan

Ääniteknikko

Heldar

Heldar Selg

Ääniteknikko

Siim

Siim Suurkask

Ääniteknikko

Tauno N

Tauno Napritson

Helitehnik

e-post: tauno.napritson@rgb.ee
gsm: 56 202 639

Kaspar

Kaspar Brandt

Helitehnik
e-post: kaspar@rgb.ee

gsm:  50 33 411

Valo

Kaido

Kaido Mikk

Valaistustyöryhmän päällikkö

Melcu

Meelis Lusmägi

Projektijuht – valguspuldi tehnik
e-post: melcu@rgb.ee

gsm: 52 59 313

Andre P

Andre Petraudze

Valguspuldi tehnik
e-post: andre@rgb.ee

gsm: 54 512 704

Timo

Timo Tali

Valguspuldi tehnik
e-post: timo@rgb.ee

gsm: 53 932 092

Marek

Marek Vastopä

Valoteknikko

Hannes

Hannes Kadak

Valoteknikko / ”rigger”

man-silhouette

Javer Jaanus

Valgustehnik
e-post: javer@rgb.ee

gsm: 53 496 345

Sten

Sten Valgus

Light technician

Videokuvaus

Ivar

Ivar Leemet

Videokuvaustyöryhmän päällikkö

Erko

Erko Karna

Videoteknikko / kuvaaja

Rünno

Rünno Karna

Video-ohjaaja / teknikko

Allan

Allan Pill

Projektijuht – videotehnik
e-post: allan.pill@rgb.ee

gsm: 5817 8853

Rando

Rando Iidel

Videoteknikko

Ahto

Ahto Vaher

Videoteknikko / webstream asiantuntija

Roland

Roland Gruft

Videotehnik

e-post: roland@rgb.ee
gsm: 55 39 779

Videotuotanto

Eliisa

Laura Romanova

Videoleikkaaja / teknikko

Lavat ja teltat

Kert

Kert Kuusik

Lavatyöryhmän päällikkö

Varasto ja logistiikka

Bert

Bert Roostik

Logistiikkapäällikkö